Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna13:03
Rejtana13:04
Sandomierska13:06
Zaroślak (n/ż)13:08
Brama Wyżynna13:11
Dworzec Główny13:13
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)13:16
Płowce13:19
Cygańska Góra13:21
Wagnera13:22
Otwarta13:23
Kurpińskiego13:24
Piecewska13:27
Warneńska13:28
Kolumba13:29
Brętowo PKM13:30
Potokowa13:32
Harfowa13:38
Agrarna13:39
Astronautów13:40
Szybowcowa13:42
Firoga (n/ż)13:43
Terminal - Cargo (n/ż)13:44
Port Lotniczy13:46
Spadochroniarzy13:48
Radiowa (n/ż)13:49
Ikara13:50
Telewizyjna (n/ż)
 
13:52
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)13:564 min.
 
Owczarnia13:575 min.
 
Marsa13:597 min.
 
Jednorożca14:008 min.
 
Sopocka14:0210 min.
 
Nowa14:0311 min.
 
Barniewicka14:0412 min.
 
Niedziałkowskiego14:0513 min.
 
Biwakowa14:0614 min.
 
Konkordii (n/ż)14:0715 min.
 
Osowa PKP14:0816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy