Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna05:49
Rejtana05:50
Sandomierska05:52
Zaroślak (n/ż)05:54
Brama Wyżynna05:57
Dworzec Główny05:59
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:01
Płowce06:04
Cygańska Góra06:06
Wagnera06:07
Otwarta06:08
Kurpińskiego06:09
Piecewska06:12
Warneńska06:13
Kolumba06:14
Brętowo PKM06:15
Potokowa06:17
Harfowa06:22
Agrarna06:23
Astronautów06:24
Szybowcowa06:26
Firoga (n/ż)06:27
Terminal - Cargo (n/ż)06:28
Port Lotniczy06:30
Spadochroniarzy06:32
Radiowa (n/ż)06:33
Ikara06:34
Telewizyjna (n/ż)
 
06:36
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)06:404 min.
 
Owczarnia06:415 min.
 
Marsa06:437 min.
 
Jednorożca06:448 min.
 
Sopocka06:4610 min.
 
Nowa06:4711 min.
 
Barniewicka06:4812 min.
 
Niedziałkowskiego06:4913 min.
 
Biwakowa06:5014 min.
 
Konkordii (n/ż)06:5115 min.
 
Osowa PKP06:5216 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy