Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna19:50
Rejtana19:51
Sandomierska19:53
Zaroślak (n/ż)19:55
Brama Wyżynna19:58
Dworzec Główny20:00
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)20:03
Płowce20:06
Cygańska Góra20:08
Wagnera20:09
Otwarta20:10
Kurpińskiego20:11
Piecewska20:14
Warneńska20:15
Kolumba20:16
Brętowo PKM20:17
Potokowa20:20
Harfowa20:26
Agrarna20:28
Astronautów20:29
Szybowcowa20:31
Firoga (n/ż)20:32
Terminal - Cargo (n/ż)20:33
Port Lotniczy20:35
Spadochroniarzy20:38
Radiowa (n/ż)20:39
Ikara20:40
Telewizyjna (n/ż)
 
20:42
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:464 min.
 
Owczarnia20:475 min.
 
Marsa20:497 min.
 
Jednorożca20:508 min.
 
Sopocka20:5210 min.
 
Nowa20:5311 min.
 
Barniewicka20:5412 min.
 
Niedziałkowskiego20:5513 min.
 
Biwakowa20:5614 min.
 
Konkordii (n/ż)20:5715 min.
 
Osowa PKP20:5816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy