Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Gościnna18:30
Rejtana18:32
Sandomierska18:34
Zaroślak (n/ż)18:38
Brama Wyżynna18:41
Dworzec Główny18:44
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)18:47
Płowce18:50
Cygańska Góra18:52
Wagnera18:53
Otwarta18:54
Kurpińskiego18:55
Piecewska18:58
Warneńska18:59
Kolumba19:00
Brętowo PKM19:02
Potokowa19:05
Harfowa19:11
Agrarna19:13
Astronautów19:14
Szybowcowa19:16
Firoga (n/ż)19:17
Terminal - Cargo (n/ż)19:18
Port Lotniczy19:20
Spadochroniarzy19:23
Radiowa (n/ż)19:24
Ikara19:25
Telewizyjna (n/ż)
 
19:27
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)19:314 min.
 
Owczarnia19:325 min.
 
Marsa19:347 min.
 
Jednorożca19:358 min.
 
Sopocka19:3811 min.
 
Nowa19:3912 min.
 
Barniewicka19:4013 min.
 
Niedziałkowskiego19:4114 min.
 
Biwakowa19:4215 min.
 
Konkordii (n/ż)19:4316 min.
 
Osowa PKP19:4417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy