Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Gościnna14:07
Rejtana14:09
Sandomierska14:11
Zaroślak (n/ż)14:15
Brama Wyżynna14:18
Dworzec Główny14:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:24
Płowce14:27
Cygańska Góra14:29
Wagnera14:30
Otwarta14:31
Kurpińskiego14:32
Piecewska14:35
Warneńska14:36
Kolumba14:37
Brętowo PKM14:39
Potokowa14:42
Harfowa14:48
Agrarna14:50
Astronautów14:51
Szybowcowa14:53
Firoga (n/ż)14:54
Terminal - Cargo (n/ż)14:55
Port Lotniczy14:57
Spadochroniarzy15:00
Radiowa (n/ż)15:01
Ikara15:02
Telewizyjna (n/ż)
 
15:04
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)15:084 min.
 
Owczarnia15:095 min.
 
Marsa15:117 min.
 
Jednorożca15:128 min.
 
Sopocka15:1511 min.
 
Nowa15:1612 min.
 
Barniewicka15:1713 min.
 
Niedziałkowskiego15:1814 min.
 
Biwakowa15:1915 min.
 
Konkordii (n/ż)15:2016 min.
 
Osowa PKP15:2117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy