Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna13:14
Rejtana13:16
Sandomierska13:18
Zaroślak (n/ż)13:22
Brama Wyżynna13:25
Dworzec Główny13:28
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)13:31
Płowce13:34
Cygańska Góra13:36
Wagnera13:37
Otwarta13:38
Kurpińskiego13:39
Piecewska13:42
Warneńska13:43
Kolumba13:44
Brętowo PKM13:46
Potokowa13:49
Harfowa13:55
Agrarna13:57
Astronautów13:58
Szybowcowa14:00
Firoga (n/ż)14:01
Terminal - Cargo (n/ż)14:02
Port Lotniczy14:04
Spadochroniarzy14:07
Radiowa (n/ż)14:08
Ikara14:09
Telewizyjna (n/ż)
 
14:11
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)14:154 min.
 
Owczarnia14:165 min.
 
Marsa14:187 min.
 
Jednorożca14:198 min.
 
Sopocka14:2211 min.
 
Nowa14:2312 min.
 
Barniewicka14:2413 min.
 
Niedziałkowskiego14:2514 min.
 
Biwakowa14:2615 min.
 
Konkordii (n/ż)14:2716 min.
 
Osowa PKP14:2817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy