Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Gościnna15:03
Rejtana15:04
Sandomierska15:06
Zaroślak (n/ż)15:08
Brama Wyżynna15:11
Dworzec Główny15:13
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)15:16
Płowce15:19
Cygańska Góra15:21
Wagnera15:22
Otwarta15:23
Kurpińskiego15:24
Piecewska15:27
Warneńska15:28
Kolumba15:29
Brętowo PKM15:30
Potokowa15:32
Harfowa15:38
Agrarna15:39
Astronautów15:40
Szybowcowa15:42
Firoga (n/ż)15:43
Terminal - Cargo (n/ż)15:44
Port Lotniczy
 
15:46
0 min.
 
Spadochroniarzy15:482 min.
 
Radiowa (n/ż)15:493 min.
 
Ikara15:504 min.
 
Telewizyjna (n/ż)15:526 min.
 
Meteorytowa (n/ż)15:5610 min.
 
Owczarnia15:5711 min.
 
Marsa15:5913 min.
 
Jednorożca16:0014 min.
 
Sopocka16:0216 min.
 
Nowa16:0317 min.
 
Barniewicka16:0418 min.
 
Niedziałkowskiego16:0519 min.
 
Biwakowa16:0620 min.
 
Konkordii (n/ż)16:0721 min.
 
Osowa PKP16:0822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy