Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna07:13
Rejtana07:15
Sandomierska07:17
Zaroślak (n/ż)07:21
Brama Wyżynna07:24
Dworzec Główny07:27
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)07:30
Płowce07:33
Cygańska Góra07:35
Wagnera07:36
Otwarta07:37
Kurpińskiego07:38
Piecewska07:41
Warneńska07:42
Kolumba07:43
Brętowo PKM07:44
Potokowa
 
07:47
0 min.
 
Harfowa07:536 min.
 
Agrarna07:558 min.
 
Astronautów07:569 min.
 
Szybowcowa07:5811 min.
 
Firoga (n/ż)07:5912 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)08:0013 min.
 
Port Lotniczy08:0215 min.
 
BCB Azymutalna08:0619 min.
 
Spadochroniarzy08:0720 min.
 
Radiowa (n/ż)08:0821 min.
 
Ikara08:0922 min.
 
Telewizyjna (n/ż)08:1124 min.
 
Meteorytowa (n/ż)08:1528 min.
 
Owczarnia08:1629 min.
 
Marsa08:1831 min.
 
Jednorożca08:1932 min.
 
Sopocka08:2235 min.
 
Nowa08:2336 min.
 
Barniewicka08:2437 min.
 
Niedziałkowskiego08:2538 min.
 
Biwakowa08:2639 min.
 
Konkordii (n/ż)08:2740 min.
 
Osowa PKP08:2841 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy