Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Gościnna19:00
Rejtana19:01
Sandomierska19:03
Zaroślak (n/ż)19:05
Brama Wyżynna19:08
Dworzec Główny19:10
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)19:13
Płowce19:16
Cygańska Góra19:18
Wagnera19:19
Otwarta19:20
Kurpińskiego19:21
Piecewska19:24
Warneńska19:25
Kolumba19:26
Brętowo PKM19:27
Potokowa
 
19:29
0 min.
 
Harfowa19:356 min.
 
Agrarna19:367 min.
 
Astronautów19:378 min.
 
Szybowcowa19:3910 min.
 
Firoga (n/ż)19:4011 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)19:4112 min.
 
Port Lotniczy19:4314 min.
 
Spadochroniarzy19:4516 min.
 
Radiowa (n/ż)19:4617 min.
 
Ikara19:4718 min.
 
Telewizyjna (n/ż)19:4920 min.
 
Meteorytowa (n/ż)19:5324 min.
 
Owczarnia19:5425 min.
 
Marsa19:5627 min.
 
Jednorożca19:5728 min.
 
Sopocka19:5930 min.
 
Nowa20:0031 min.
 
Barniewicka20:0132 min.
 
Niedziałkowskiego20:0233 min.
 
Biwakowa20:0334 min.
 
Konkordii (n/ż)20:0435 min.
 
Osowa PKP20:0536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy