Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Gościnna15:03
Rejtana15:04
Sandomierska15:06
Zaroślak (n/ż)15:08
Brama Wyżynna15:11
Dworzec Główny15:13
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)15:16
Płowce15:19
Cygańska Góra15:21
Wagnera15:22
Otwarta15:23
Kurpińskiego15:24
Piecewska15:27
Warneńska15:28
Kolumba15:29
Brętowo PKM15:30
Potokowa
 
15:32
0 min.
 
Harfowa15:386 min.
 
Agrarna15:397 min.
 
Astronautów15:408 min.
 
Szybowcowa15:4210 min.
 
Firoga (n/ż)15:4311 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)15:4412 min.
 
Port Lotniczy15:4614 min.
 
Spadochroniarzy15:4816 min.
 
Radiowa (n/ż)15:4917 min.
 
Ikara15:5018 min.
 
Telewizyjna (n/ż)15:5220 min.
 
Meteorytowa (n/ż)15:5624 min.
 
Owczarnia15:5725 min.
 
Marsa15:5927 min.
 
Jednorożca16:0028 min.
 
Sopocka16:0230 min.
 
Nowa16:0331 min.
 
Barniewicka16:0432 min.
 
Niedziałkowskiego16:0533 min.
 
Biwakowa16:0634 min.
 
Konkordii (n/ż)16:0735 min.
 
Osowa PKP16:0836 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy