Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna21:13
Rejtana21:14
Sandomierska21:15
Zaroślak (n/ż)21:17
Brama Wyżynna21:20
Dworzec Główny21:22
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)21:24
Płowce21:27
Cygańska Góra21:29
Wagnera21:30
Otwarta21:31
Kurpińskiego21:32
Piecewska21:35
Warneńska21:36
Kolumba21:37
Brętowo PKM21:38
Potokowa
 
21:40
0 min.
 
Harfowa21:455 min.
 
Agrarna21:466 min.
 
Astronautów21:477 min.
 
Szybowcowa21:499 min.
 
Firoga (n/ż)21:5010 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)21:5111 min.
 
Port Lotniczy21:5313 min.
 
Spadochroniarzy21:5515 min.
 
Radiowa (n/ż)21:5616 min.
 
Ikara21:5717 min.
 
Telewizyjna (n/ż)21:5919 min.
 
Meteorytowa (n/ż)22:0323 min.
 
Owczarnia22:0424 min.
 
Marsa22:0626 min.
 
Jednorożca22:0727 min.
 
Sopocka22:0929 min.
 
Nowa22:1030 min.
 
Barniewicka22:1131 min.
 
Niedziałkowskiego22:1232 min.
 
Biwakowa22:1333 min.
 
Konkordii (n/ż)22:1434 min.
 
Osowa PKP22:1535 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy