Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna18:30
Rejtana18:32
Sandomierska18:34
Zaroślak (n/ż)18:38
Brama Wyżynna18:41
Dworzec Główny18:44
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)18:47
Płowce18:50
Cygańska Góra18:52
Wagnera18:53
Otwarta18:54
Kurpińskiego18:55
Piecewska18:58
Warneńska18:59
Kolumba19:00
Brętowo PKM19:02
Potokowa
 
19:05
0 min.
 
Harfowa19:116 min.
 
Agrarna19:138 min.
 
Astronautów19:149 min.
 
Szybowcowa19:1611 min.
 
Firoga (n/ż)19:1712 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)19:1813 min.
 
Port Lotniczy19:2015 min.
 
Spadochroniarzy19:2318 min.
 
Radiowa (n/ż)19:2419 min.
 
Ikara19:2520 min.
 
Telewizyjna (n/ż)19:2722 min.
 
Meteorytowa (n/ż)19:3126 min.
 
Owczarnia19:3227 min.
 
Marsa19:3429 min.
 
Jednorożca19:3530 min.
 
Sopocka19:3833 min.
 
Nowa19:3934 min.
 
Barniewicka19:4035 min.
 
Niedziałkowskiego19:4136 min.
 
Biwakowa19:4237 min.
 
Konkordii (n/ż)19:4338 min.
 
Osowa PKP19:4439 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy