Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna09:33
Rejtana09:35
Sandomierska09:37
Zaroślak (n/ż)09:41
Brama Wyżynna09:44
Dworzec Główny09:47
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)09:50
Płowce09:53
Cygańska Góra09:55
Wagnera09:56
Otwarta09:57
Kurpińskiego09:58
Piecewska10:01
Warneńska10:02
Kolumba10:03
Brętowo PKM10:04
Potokowa
 
10:07
0 min.
 
Harfowa10:136 min.
 
Agrarna10:158 min.
 
Astronautów10:169 min.
 
Szybowcowa10:1811 min.
 
Firoga (n/ż)10:1912 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)10:2013 min.
 
Port Lotniczy10:2215 min.
 
Spadochroniarzy10:2518 min.
 
Radiowa (n/ż)10:2619 min.
 
Ikara10:2720 min.
 
Telewizyjna (n/ż)10:2922 min.
 
Meteorytowa (n/ż)10:3326 min.
 
Owczarnia10:3427 min.
 
Marsa10:3629 min.
 
Jednorożca10:3730 min.
 
Sopocka10:4033 min.
 
Nowa10:4134 min.
 
Barniewicka10:4235 min.
 
Niedziałkowskiego10:4336 min.
 
Biwakowa10:4437 min.
 
Konkordii (n/ż)10:4538 min.
 
Osowa PKP10:4639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy