Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Gościnna07:58
Rejtana07:59
Sandomierska08:01
Zaroślak (n/ż)08:03
Brama Wyżynna08:06
Dworzec Główny08:08
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)08:10
Płowce08:13
Cygańska Góra08:15
Wagnera08:16
Otwarta08:17
Kurpińskiego08:18
Piecewska08:21
Warneńska08:22
Kolumba
 
08:23
0 min.
 
Brętowo PKM08:241 min.
 
Potokowa08:263 min.
 
Harfowa08:318 min.
 
Agrarna08:329 min.
 
Astronautów08:3310 min.
 
Szybowcowa08:3512 min.
 
Firoga (n/ż)08:3613 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)08:3714 min.
 
Port Lotniczy08:3916 min.
 
Spadochroniarzy08:4118 min.
 
Radiowa (n/ż)08:4219 min.
 
Ikara08:4320 min.
 
Telewizyjna (n/ż)08:4522 min.
 
Meteorytowa (n/ż)08:4926 min.
 
Owczarnia08:5027 min.
 
Marsa08:5229 min.
 
Jednorożca08:5330 min.
 
Sopocka08:5532 min.
 
Nowa08:5633 min.
 
Barniewicka08:5734 min.
 
Niedziałkowskiego08:5835 min.
 
Biwakowa08:5936 min.
 
Konkordii (n/ż)09:0037 min.
 
Osowa PKP09:0138 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy