Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna17:07
Rejtana17:09
Sandomierska17:11
Zaroślak (n/ż)17:15
Brama Wyżynna17:18
Dworzec Główny17:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)17:24
Płowce17:27
Cygańska Góra17:29
Wagnera17:30
Otwarta17:31
Kurpińskiego17:32
Piecewska17:35
Warneńska17:36
Kolumba
 
17:37
0 min.
 
Brętowo PKM17:392 min.
 
Potokowa17:425 min.
 
Harfowa17:4811 min.
 
Agrarna17:5013 min.
 
Astronautów17:5114 min.
 
Szybowcowa17:5316 min.
 
Firoga (n/ż)17:5417 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)17:5518 min.
 
Port Lotniczy17:5720 min.
 
Spadochroniarzy18:0023 min.
 
Radiowa (n/ż)18:0124 min.
 
Ikara18:0225 min.
 
Telewizyjna (n/ż)18:0427 min.
 
Meteorytowa (n/ż)18:0831 min.
 
Owczarnia18:0932 min.
 
Marsa18:1134 min.
 
Jednorożca18:1235 min.
 
Sopocka18:1538 min.
 
Nowa18:1639 min.
 
Barniewicka18:1740 min.
 
Niedziałkowskiego18:1841 min.
 
Biwakowa18:1942 min.
 
Konkordii (n/ż)18:2043 min.
 
Osowa PKP18:2144 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy