Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna19:35
Rejtana19:36
Sandomierska19:38
Zaroślak (n/ż)19:40
Brama Wyżynna19:43
Dworzec Główny19:45
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)19:48
Płowce19:51
Cygańska Góra19:53
Wagnera19:54
Otwarta19:55
Kurpińskiego19:56
Piecewska
 
19:59
0 min.
 
Warneńska20:001 min.
 
Kolumba20:012 min.
 
Brętowo PKM20:023 min.
 
Potokowa20:045 min.
 
Harfowa20:1011 min.
 
Agrarna20:1112 min.
 
Astronautów20:1213 min.
 
Szybowcowa20:1415 min.
 
Firoga (n/ż)20:1516 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:1617 min.
 
Port Lotniczy20:1819 min.
 
Spadochroniarzy20:2021 min.
 
Radiowa (n/ż)20:2122 min.
 
Ikara20:2223 min.
 
Telewizyjna (n/ż)20:2425 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:2829 min.
 
Owczarnia20:2930 min.
 
Marsa20:3132 min.
 
Jednorożca20:3233 min.
 
Sopocka20:3435 min.
 
Nowa20:3536 min.
 
Barniewicka20:3637 min.
 
Niedziałkowskiego20:3738 min.
 
Biwakowa20:3839 min.
 
Konkordii (n/ż)20:3940 min.
 
Osowa PKP20:4041 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy