Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna18:30
Rejtana18:32
Sandomierska18:34
Zaroślak (n/ż)18:38
Brama Wyżynna18:41
Dworzec Główny18:44
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)18:47
Płowce18:50
Cygańska Góra18:52
Wagnera18:53
Otwarta18:54
Kurpińskiego18:55
Piecewska
 
18:58
0 min.
 
Warneńska18:591 min.
 
Kolumba19:002 min.
 
Brętowo PKM19:024 min.
 
Potokowa19:057 min.
 
Harfowa19:1113 min.
 
Agrarna19:1315 min.
 
Astronautów19:1416 min.
 
Szybowcowa19:1618 min.
 
Firoga (n/ż)19:1719 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)19:1820 min.
 
Port Lotniczy19:2022 min.
 
Spadochroniarzy19:2325 min.
 
Radiowa (n/ż)19:2426 min.
 
Ikara19:2527 min.
 
Telewizyjna (n/ż)19:2729 min.
 
Meteorytowa (n/ż)19:3133 min.
 
Owczarnia19:3234 min.
 
Marsa19:3436 min.
 
Jednorożca19:3537 min.
 
Sopocka19:3840 min.
 
Nowa19:3941 min.
 
Barniewicka19:4042 min.
 
Niedziałkowskiego19:4143 min.
 
Biwakowa19:4244 min.
 
Konkordii (n/ż)19:4345 min.
 
Osowa PKP19:4446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy