Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna18:07
Rejtana18:09
Sandomierska18:11
Zaroślak (n/ż)18:15
Brama Wyżynna18:18
Dworzec Główny18:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)18:24
Płowce18:27
Cygańska Góra18:29
Wagnera18:30
Otwarta18:31
Kurpińskiego18:32
Piecewska
 
18:35
0 min.
 
Warneńska18:361 min.
 
Kolumba18:372 min.
 
Brętowo PKM18:394 min.
 
Potokowa18:427 min.
 
Harfowa18:4813 min.
 
Agrarna18:5015 min.
 
Astronautów18:5116 min.
 
Szybowcowa18:5318 min.
 
Firoga (n/ż)18:5419 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)18:5520 min.
 
Port Lotniczy18:5722 min.
 
Spadochroniarzy19:0025 min.
 
Radiowa (n/ż)19:0126 min.
 
Ikara19:0227 min.
 
Telewizyjna (n/ż)19:0429 min.
 
Meteorytowa (n/ż)19:0833 min.
 
Owczarnia19:0934 min.
 
Marsa19:1136 min.
 
Jednorożca19:1237 min.
 
Sopocka19:1540 min.
 
Nowa19:1641 min.
 
Barniewicka19:1742 min.
 
Niedziałkowskiego19:1843 min.
 
Biwakowa19:1944 min.
 
Konkordii (n/ż)19:2045 min.
 
Osowa PKP19:2146 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy