Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna14:37
Rejtana14:39
Sandomierska14:41
Zaroślak (n/ż)14:45
Brama Wyżynna14:48
Dworzec Główny14:51
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:54
Płowce14:57
Cygańska Góra14:59
Wagnera15:00
Otwarta15:01
Kurpińskiego15:02
Piecewska
 
15:05
0 min.
 
Warneńska15:061 min.
 
Kolumba15:072 min.
 
Brętowo PKM15:094 min.
 
Potokowa15:127 min.
 
Harfowa15:1813 min.
 
Agrarna15:2015 min.
 
Astronautów15:2116 min.
 
Szybowcowa15:2318 min.
 
Firoga (n/ż)15:2419 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)15:2520 min.
 
Port Lotniczy15:2722 min.
 
Spadochroniarzy15:3025 min.
 
Radiowa (n/ż)15:3126 min.
 
Ikara15:3227 min.
 
Telewizyjna (n/ż)15:3429 min.
 
Meteorytowa (n/ż)15:3833 min.
 
Owczarnia15:3934 min.
 
Marsa15:4136 min.
 
Jednorożca15:4237 min.
 
Sopocka15:4540 min.
 
Nowa15:4641 min.
 
Barniewicka15:4742 min.
 
Niedziałkowskiego15:4843 min.
 
Biwakowa15:4944 min.
 
Konkordii (n/ż)15:5045 min.
 
Osowa PKP15:5146 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy