Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna05:14
Rejtana05:16
Sandomierska05:18
Zaroślak (n/ż)05:20
Brama Wyżynna05:23
Dworzec Główny05:25
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)05:28
Płowce05:31
Cygańska Góra05:33
Wagnera05:34
Otwarta05:35
Kurpińskiego05:36
Piecewska
 
05:39
0 min.
 
Warneńska05:401 min.
 
Kolumba05:412 min.
 
Brętowo PKM05:423 min.
 
Potokowa05:456 min.
 
Harfowa05:5011 min.
 
Agrarna05:5213 min.
 
Astronautów05:5314 min.
 
Szybowcowa05:5516 min.
 
Firoga (n/ż)05:5617 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)05:5718 min.
 
Port Lotniczy05:5920 min.
 
Spadochroniarzy06:0122 min.
 
Radiowa (n/ż)06:0223 min.
 
Ikara06:0324 min.
 
Telewizyjna (n/ż)06:0526 min.
 
Meteorytowa (n/ż)06:0930 min.
 
Owczarnia06:1031 min.
 
Marsa06:1233 min.
 
Jednorożca06:1334 min.
 
Sopocka06:1536 min.
 
Nowa06:1637 min.
 
Barniewicka06:1738 min.
 
Niedziałkowskiego06:1839 min.
 
Biwakowa06:1940 min.
 
Konkordii (n/ż)06:2041 min.
 
Osowa PKP06:2142 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy