Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna19:35
Rejtana19:36
Sandomierska19:38
Zaroślak (n/ż)19:40
Brama Wyżynna19:43
Dworzec Główny19:45
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)19:48
Płowce19:51
Cygańska Góra19:53
Wagnera19:54
Otwarta
 
19:55
0 min.
 
Kurpińskiego19:561 min.
 
Piecewska19:594 min.
 
Warneńska20:005 min.
 
Kolumba20:016 min.
 
Brętowo PKM20:027 min.
 
Potokowa20:049 min.
 
Harfowa20:1015 min.
 
Agrarna20:1116 min.
 
Astronautów20:1217 min.
 
Szybowcowa20:1419 min.
 
Firoga (n/ż)20:1520 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:1621 min.
 
Port Lotniczy20:1823 min.
 
Spadochroniarzy20:2025 min.
 
Radiowa (n/ż)20:2126 min.
 
Ikara20:2227 min.
 
Telewizyjna (n/ż)20:2429 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:2833 min.
 
Owczarnia20:2934 min.
 
Marsa20:3136 min.
 
Jednorożca20:3237 min.
 
Sopocka20:3439 min.
 
Nowa20:3540 min.
 
Barniewicka20:3641 min.
 
Niedziałkowskiego20:3742 min.
 
Biwakowa20:3843 min.
 
Konkordii (n/ż)20:3944 min.
 
Osowa PKP20:4045 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy