Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna16:03
Rejtana16:04
Sandomierska16:06
Zaroślak (n/ż)16:08
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny16:13
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)16:16
Płowce16:19
Cygańska Góra16:21
Wagnera16:22
Otwarta
 
16:23
0 min.
 
Kurpińskiego16:241 min.
 
Piecewska16:274 min.
 
Warneńska16:285 min.
 
Kolumba16:296 min.
 
Brętowo PKM16:307 min.
 
Potokowa16:329 min.
 
Harfowa16:3815 min.
 
Agrarna16:3916 min.
 
Astronautów16:4017 min.
 
Szybowcowa16:4219 min.
 
Firoga (n/ż)16:4320 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)16:4421 min.
 
Port Lotniczy16:4623 min.
 
Spadochroniarzy16:4825 min.
 
Radiowa (n/ż)16:4926 min.
 
Ikara16:5027 min.
 
Telewizyjna (n/ż)16:5229 min.
 
Meteorytowa (n/ż)16:5633 min.
 
Owczarnia16:5734 min.
 
Marsa16:5936 min.
 
Jednorożca17:0037 min.
 
Sopocka17:0239 min.
 
Nowa17:0340 min.
 
Barniewicka17:0441 min.
 
Niedziałkowskiego17:0542 min.
 
Biwakowa17:0643 min.
 
Konkordii (n/ż)17:0744 min.
 
Osowa PKP17:0845 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy