Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna19:50
Rejtana19:51
Sandomierska19:53
Zaroślak (n/ż)19:55
Brama Wyżynna19:58
Dworzec Główny20:00
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)20:03
Płowce20:06
Cygańska Góra20:08
Wagnera20:09
Otwarta
 
20:10
0 min.
 
Kurpińskiego20:111 min.
 
Piecewska20:144 min.
 
Warneńska20:155 min.
 
Kolumba20:166 min.
 
Brętowo PKM20:177 min.
 
Potokowa20:2010 min.
 
Harfowa20:2616 min.
 
Agrarna20:2818 min.
 
Astronautów20:2919 min.
 
Szybowcowa20:3121 min.
 
Firoga (n/ż)20:3222 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:3323 min.
 
Port Lotniczy20:3525 min.
 
Spadochroniarzy20:3828 min.
 
Radiowa (n/ż)20:3929 min.
 
Ikara20:4030 min.
 
Telewizyjna (n/ż)20:4232 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:4636 min.
 
Owczarnia20:4737 min.
 
Marsa20:4939 min.
 
Jednorożca20:5040 min.
 
Sopocka20:5242 min.
 
Nowa20:5343 min.
 
Barniewicka20:5444 min.
 
Niedziałkowskiego20:5545 min.
 
Biwakowa20:5646 min.
 
Konkordii (n/ż)20:5747 min.
 
Osowa PKP20:5848 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy