Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna17:07
Rejtana17:09
Sandomierska17:11
Zaroślak (n/ż)17:15
Brama Wyżynna17:18
Dworzec Główny17:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)17:24
Płowce17:27
Cygańska Góra17:29
Wagnera17:30
Otwarta
 
17:31
0 min.
 
Kurpińskiego17:321 min.
 
Piecewska17:354 min.
 
Warneńska17:365 min.
 
Kolumba17:376 min.
 
Brętowo PKM17:398 min.
 
Potokowa17:4211 min.
 
Harfowa17:4817 min.
 
Agrarna17:5019 min.
 
Astronautów17:5120 min.
 
Szybowcowa17:5322 min.
 
Firoga (n/ż)17:5423 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)17:5524 min.
 
Port Lotniczy17:5726 min.
 
Spadochroniarzy18:0029 min.
 
Radiowa (n/ż)18:0130 min.
 
Ikara18:0231 min.
 
Telewizyjna (n/ż)18:0433 min.
 
Meteorytowa (n/ż)18:0837 min.
 
Owczarnia18:0938 min.
 
Marsa18:1140 min.
 
Jednorożca18:1241 min.
 
Sopocka18:1544 min.
 
Nowa18:1645 min.
 
Barniewicka18:1746 min.
 
Niedziałkowskiego18:1847 min.
 
Biwakowa18:1948 min.
 
Konkordii (n/ż)18:2049 min.
 
Osowa PKP18:2150 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy