Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna16:35
Rejtana16:37
Sandomierska16:39
Zaroślak (n/ż)16:43
Brama Wyżynna16:46
Dworzec Główny16:49
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)16:52
Płowce16:55
Cygańska Góra16:57
Wagnera16:58
Otwarta
 
16:59
0 min.
 
Kurpińskiego17:001 min.
 
Piecewska17:034 min.
 
Warneńska17:045 min.
 
Kolumba17:056 min.
 
Brętowo PKM17:078 min.
 
Potokowa17:1011 min.
 
Harfowa17:1617 min.
 
Agrarna17:1819 min.
 
Astronautów17:1920 min.
 
Szybowcowa17:2122 min.
 
Firoga (n/ż)17:2223 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)17:2324 min.
 
Port Lotniczy17:2526 min.
 
Spadochroniarzy17:2829 min.
 
Radiowa (n/ż)17:2930 min.
 
Ikara17:3031 min.
 
Telewizyjna (n/ż)17:3233 min.
 
Meteorytowa (n/ż)17:3637 min.
 
Owczarnia17:3738 min.
 
Marsa17:3940 min.
 
Jednorożca17:4041 min.
 
Sopocka17:4344 min.
 
Nowa17:4445 min.
 
Barniewicka17:4546 min.
 
Niedziałkowskiego17:4647 min.
 
Biwakowa17:4748 min.
 
Konkordii (n/ż)17:4849 min.
 
Osowa PKP17:4950 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy