Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna16:07
Rejtana16:09
Sandomierska16:11
Zaroślak (n/ż)16:15
Brama Wyżynna16:18
Dworzec Główny16:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)16:24
Płowce16:27
Cygańska Góra16:29
Wagnera16:30
Otwarta
 
16:31
0 min.
 
Kurpińskiego16:321 min.
 
Piecewska16:354 min.
 
Warneńska16:365 min.
 
Kolumba16:376 min.
 
Brętowo PKM16:398 min.
 
Potokowa16:4211 min.
 
Harfowa16:4817 min.
 
Agrarna16:5019 min.
 
Astronautów16:5120 min.
 
Szybowcowa16:5322 min.
 
Firoga (n/ż)16:5423 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)16:5524 min.
 
Port Lotniczy16:5726 min.
 
Spadochroniarzy17:0029 min.
 
Radiowa (n/ż)17:0130 min.
 
Ikara17:0231 min.
 
Telewizyjna (n/ż)17:0433 min.
 
Meteorytowa (n/ż)17:0837 min.
 
Owczarnia17:0938 min.
 
Marsa17:1140 min.
 
Jednorożca17:1241 min.
 
Sopocka17:1544 min.
 
Nowa17:1645 min.
 
Barniewicka17:1746 min.
 
Niedziałkowskiego17:1847 min.
 
Biwakowa17:1948 min.
 
Konkordii (n/ż)17:2049 min.
 
Osowa PKP17:2150 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy