Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna15:07
Rejtana15:09
Sandomierska15:11
Zaroślak (n/ż)15:15
Brama Wyżynna15:18
Dworzec Główny15:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)15:24
Płowce15:27
Cygańska Góra15:29
Wagnera15:30
Otwarta
 
15:31
0 min.
 
Kurpińskiego15:321 min.
 
Piecewska15:354 min.
 
Warneńska15:365 min.
 
Kolumba15:376 min.
 
Brętowo PKM15:398 min.
 
Potokowa15:4211 min.
 
Harfowa15:4817 min.
 
Agrarna15:5019 min.
 
Astronautów15:5120 min.
 
Szybowcowa15:5322 min.
 
Firoga (n/ż)15:5423 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)15:5524 min.
 
Port Lotniczy15:5726 min.
 
Spadochroniarzy16:0029 min.
 
Radiowa (n/ż)16:0130 min.
 
Ikara16:0231 min.
 
Telewizyjna (n/ż)16:0433 min.
 
Meteorytowa (n/ż)16:0837 min.
 
Owczarnia16:0938 min.
 
Marsa16:1140 min.
 
Jednorożca16:1241 min.
 
Sopocka16:1544 min.
 
Nowa16:1645 min.
 
Barniewicka16:1746 min.
 
Niedziałkowskiego16:1847 min.
 
Biwakowa16:1948 min.
 
Konkordii (n/ż)16:2049 min.
 
Osowa PKP16:2150 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy