Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna13:44
Rejtana13:46
Sandomierska13:48
Zaroślak (n/ż)13:52
Brama Wyżynna13:55
Dworzec Główny13:58
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:01
Płowce14:04
Cygańska Góra14:06
Wagnera14:07
Otwarta
 
14:08
0 min.
 
Kurpińskiego14:091 min.
 
Piecewska14:124 min.
 
Warneńska14:135 min.
 
Kolumba14:146 min.
 
Brętowo PKM14:168 min.
 
Potokowa14:1911 min.
 
Harfowa14:2517 min.
 
Agrarna14:2719 min.
 
Astronautów14:2820 min.
 
Szybowcowa14:3022 min.
 
Firoga (n/ż)14:3123 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)14:3224 min.
 
Port Lotniczy14:3426 min.
 
Spadochroniarzy14:3729 min.
 
Radiowa (n/ż)14:3830 min.
 
Ikara14:3931 min.
 
Telewizyjna (n/ż)14:4133 min.
 
Meteorytowa (n/ż)14:4537 min.
 
Owczarnia14:4638 min.
 
Marsa14:4840 min.
 
Jednorożca14:4941 min.
 
Sopocka14:5244 min.
 
Nowa14:5345 min.
 
Barniewicka14:5446 min.
 
Niedziałkowskiego14:5547 min.
 
Biwakowa14:5648 min.
 
Konkordii (n/ż)14:5749 min.
 
Osowa PKP14:5850 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy