Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Gościnna06:43
Rejtana06:45
Sandomierska06:47
Zaroślak (n/ż)06:49
Brama Wyżynna06:52
Dworzec Główny06:54
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:57
Płowce07:00
Cygańska Góra07:02
Wagnera
 
07:03
0 min.
 
Otwarta07:041 min.
 
Kurpińskiego07:052 min.
 
Piecewska07:085 min.
 
Warneńska07:096 min.
 
Kolumba07:107 min.
 
Brętowo PKM07:118 min.
 
Potokowa07:1411 min.
 
Harfowa07:1916 min.
 
Agrarna07:2118 min.
 
Astronautów07:2219 min.
 
Szybowcowa07:2421 min.
 
Firoga (n/ż)07:2522 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)07:2623 min.
 
Port Lotniczy07:2825 min.
 
Spadochroniarzy07:3027 min.
 
Radiowa (n/ż)07:3128 min.
 
Ikara07:3229 min.
 
Telewizyjna (n/ż)07:3431 min.
 
Meteorytowa (n/ż)07:3835 min.
 
Owczarnia07:3936 min.
 
Marsa07:4138 min.
 
Jednorożca07:4239 min.
 
Sopocka07:4441 min.
 
Nowa07:4542 min.
 
Barniewicka07:4643 min.
 
Niedziałkowskiego07:4744 min.
 
Biwakowa07:4845 min.
 
Konkordii (n/ż)07:4946 min.
 
Osowa PKP07:5047 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy