Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Gościnna06:13
Rejtana06:15
Sandomierska06:17
Zaroślak (n/ż)06:19
Brama Wyżynna06:22
Dworzec Główny06:24
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:27
Płowce06:30
Cygańska Góra06:32
Wagnera
 
06:33
0 min.
 
Otwarta06:341 min.
 
Kurpińskiego06:352 min.
 
Piecewska06:385 min.
 
Warneńska06:396 min.
 
Kolumba06:407 min.
 
Brętowo PKM06:418 min.
 
Potokowa06:4411 min.
 
Harfowa06:4916 min.
 
Agrarna06:5118 min.
 
Astronautów06:5219 min.
 
Szybowcowa06:5421 min.
 
Firoga (n/ż)06:5522 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:5623 min.
 
Port Lotniczy06:5825 min.
 
Spadochroniarzy07:0027 min.
 
Radiowa (n/ż)07:0128 min.
 
Ikara07:0229 min.
 
Telewizyjna (n/ż)07:0431 min.
 
Meteorytowa (n/ż)07:0835 min.
 
Owczarnia07:0936 min.
 
Marsa07:1138 min.
 
Jednorożca07:1239 min.
 
Sopocka07:1441 min.
 
Nowa07:1542 min.
 
Barniewicka07:1643 min.
 
Niedziałkowskiego07:1744 min.
 
Biwakowa07:1845 min.
 
Konkordii (n/ż)07:1946 min.
 
Osowa PKP07:2047 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy