Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna15:03
Rejtana15:04
Sandomierska15:06
Zaroślak (n/ż)15:08
Brama Wyżynna15:11
Dworzec Główny15:13
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)15:16
Płowce15:19
Cygańska Góra15:21
Wagnera
 
15:22
0 min.
 
Otwarta15:231 min.
 
Kurpińskiego15:242 min.
 
Piecewska15:275 min.
 
Warneńska15:286 min.
 
Kolumba15:297 min.
 
Brętowo PKM15:308 min.
 
Potokowa15:3210 min.
 
Harfowa15:3816 min.
 
Agrarna15:3917 min.
 
Astronautów15:4018 min.
 
Szybowcowa15:4220 min.
 
Firoga (n/ż)15:4321 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)15:4422 min.
 
Port Lotniczy15:4624 min.
 
Spadochroniarzy15:4826 min.
 
Radiowa (n/ż)15:4927 min.
 
Ikara15:5028 min.
 
Telewizyjna (n/ż)15:5230 min.
 
Meteorytowa (n/ż)15:5634 min.
 
Owczarnia15:5735 min.
 
Marsa15:5937 min.
 
Jednorożca16:0038 min.
 
Sopocka16:0240 min.
 
Nowa16:0341 min.
 
Barniewicka16:0442 min.
 
Niedziałkowskiego16:0543 min.
 
Biwakowa16:0644 min.
 
Konkordii (n/ż)16:0745 min.
 
Osowa PKP16:0846 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy