Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Gościnna13:03
Rejtana13:04
Sandomierska13:06
Zaroślak (n/ż)13:08
Brama Wyżynna13:11
Dworzec Główny13:13
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)13:16
Płowce13:19
Cygańska Góra13:21
Wagnera
 
13:22
0 min.
 
Otwarta13:231 min.
 
Kurpińskiego13:242 min.
 
Piecewska13:275 min.
 
Warneńska13:286 min.
 
Kolumba13:297 min.
 
Brętowo PKM13:308 min.
 
Potokowa13:3210 min.
 
Harfowa13:3816 min.
 
Agrarna13:3917 min.
 
Astronautów13:4018 min.
 
Szybowcowa13:4220 min.
 
Firoga (n/ż)13:4321 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)13:4422 min.
 
Port Lotniczy13:4624 min.
 
Spadochroniarzy13:4826 min.
 
Radiowa (n/ż)13:4927 min.
 
Ikara13:5028 min.
 
Telewizyjna (n/ż)13:5230 min.
 
Meteorytowa (n/ż)13:5634 min.
 
Owczarnia13:5735 min.
 
Marsa13:5937 min.
 
Jednorożca14:0038 min.
 
Sopocka14:0240 min.
 
Nowa14:0341 min.
 
Barniewicka14:0442 min.
 
Niedziałkowskiego14:0543 min.
 
Biwakowa14:0644 min.
 
Konkordii (n/ż)14:0745 min.
 
Osowa PKP14:0846 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy