Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Gościnna20:38
Rejtana20:39
Sandomierska20:40
Zaroślak (n/ż)20:42
Brama Wyżynna20:45
Dworzec Główny20:47
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)20:49
Płowce20:52
Cygańska Góra20:54
Wagnera
 
20:55
0 min.
 
Otwarta20:561 min.
 
Kurpińskiego20:572 min.
 
Piecewska21:005 min.
 
Warneńska21:016 min.
 
Kolumba21:027 min.
 
Brętowo PKM21:038 min.
 
Potokowa21:0510 min.
 
Harfowa21:1015 min.
 
Agrarna21:1116 min.
 
Astronautów21:1217 min.
 
Szybowcowa21:1419 min.
 
Firoga (n/ż)21:1520 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)21:1621 min.
 
Port Lotniczy21:1823 min.
 
Spadochroniarzy21:2025 min.
 
Radiowa (n/ż)21:2126 min.
 
Ikara21:2227 min.
 
Telewizyjna (n/ż)21:2429 min.
 
Meteorytowa (n/ż)21:2833 min.
 
Owczarnia21:2934 min.
 
Marsa21:3136 min.
 
Jednorożca21:3237 min.
 
Sopocka21:3439 min.
 
Nowa21:3540 min.
 
Barniewicka21:3641 min.
 
Niedziałkowskiego21:3742 min.
 
Biwakowa21:3843 min.
 
Konkordii (n/ż)21:3944 min.
 
Osowa PKP21:4045 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy