Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Gościnna18:30
Rejtana18:32
Sandomierska18:34
Zaroślak (n/ż)18:38
Brama Wyżynna18:41
Dworzec Główny18:44
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)18:47
Płowce18:50
Cygańska Góra18:52
Wagnera
 
18:53
0 min.
 
Otwarta18:541 min.
 
Kurpińskiego18:552 min.
 
Piecewska18:585 min.
 
Warneńska18:596 min.
 
Kolumba19:007 min.
 
Brętowo PKM19:029 min.
 
Potokowa19:0512 min.
 
Harfowa19:1118 min.
 
Agrarna19:1320 min.
 
Astronautów19:1421 min.
 
Szybowcowa19:1623 min.
 
Firoga (n/ż)19:1724 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)19:1825 min.
 
Port Lotniczy19:2027 min.
 
Spadochroniarzy19:2330 min.
 
Radiowa (n/ż)19:2431 min.
 
Ikara19:2532 min.
 
Telewizyjna (n/ż)19:2734 min.
 
Meteorytowa (n/ż)19:3138 min.
 
Owczarnia19:3239 min.
 
Marsa19:3441 min.
 
Jednorożca19:3542 min.
 
Sopocka19:3845 min.
 
Nowa19:3946 min.
 
Barniewicka19:4047 min.
 
Niedziałkowskiego19:4148 min.
 
Biwakowa19:4249 min.
 
Konkordii (n/ż)19:4350 min.
 
Osowa PKP19:4451 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy