Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Gościnna16:35
Rejtana16:37
Sandomierska16:39
Zaroślak (n/ż)16:43
Brama Wyżynna16:46
Dworzec Główny16:49
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)16:52
Płowce16:55
Cygańska Góra16:57
Wagnera
 
16:58
0 min.
 
Otwarta16:591 min.
 
Kurpińskiego17:002 min.
 
Piecewska17:035 min.
 
Warneńska17:046 min.
 
Kolumba17:057 min.
 
Brętowo PKM17:079 min.
 
Potokowa17:1012 min.
 
Harfowa17:1618 min.
 
Agrarna17:1820 min.
 
Astronautów17:1921 min.
 
Szybowcowa17:2123 min.
 
Firoga (n/ż)17:2224 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)17:2325 min.
 
Port Lotniczy17:2527 min.
 
Spadochroniarzy17:2830 min.
 
Radiowa (n/ż)17:2931 min.
 
Ikara17:3032 min.
 
Telewizyjna (n/ż)17:3234 min.
 
Meteorytowa (n/ż)17:3638 min.
 
Owczarnia17:3739 min.
 
Marsa17:3941 min.
 
Jednorożca17:4042 min.
 
Sopocka17:4345 min.
 
Nowa17:4446 min.
 
Barniewicka17:4547 min.
 
Niedziałkowskiego17:4648 min.
 
Biwakowa17:4749 min.
 
Konkordii (n/ż)17:4850 min.
 
Osowa PKP17:4951 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy