Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna15:07
Rejtana15:09
Sandomierska15:11
Zaroślak (n/ż)15:15
Brama Wyżynna15:18
Dworzec Główny15:21
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)15:24
Płowce15:27
Cygańska Góra15:29
Wagnera
 
15:30
0 min.
 
Otwarta15:311 min.
 
Kurpińskiego15:322 min.
 
Piecewska15:355 min.
 
Warneńska15:366 min.
 
Kolumba15:377 min.
 
Brętowo PKM15:399 min.
 
Potokowa15:4212 min.
 
Harfowa15:4818 min.
 
Agrarna15:5020 min.
 
Astronautów15:5121 min.
 
Szybowcowa15:5323 min.
 
Firoga (n/ż)15:5424 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)15:5525 min.
 
Port Lotniczy15:5727 min.
 
Spadochroniarzy16:0030 min.
 
Radiowa (n/ż)16:0131 min.
 
Ikara16:0232 min.
 
Telewizyjna (n/ż)16:0434 min.
 
Meteorytowa (n/ż)16:0838 min.
 
Owczarnia16:0939 min.
 
Marsa16:1141 min.
 
Jednorożca16:1242 min.
 
Sopocka16:1545 min.
 
Nowa16:1646 min.
 
Barniewicka16:1747 min.
 
Niedziałkowskiego16:1848 min.
 
Biwakowa16:1949 min.
 
Konkordii (n/ż)16:2050 min.
 
Osowa PKP16:2151 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy