Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Gościnna13:44
Rejtana13:46
Sandomierska13:48
Zaroślak (n/ż)13:52
Brama Wyżynna13:55
Dworzec Główny13:58
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:01
Płowce14:04
Cygańska Góra14:06
Wagnera
 
14:07
0 min.
 
Otwarta14:081 min.
 
Kurpińskiego14:092 min.
 
Piecewska14:125 min.
 
Warneńska14:136 min.
 
Kolumba14:147 min.
 
Brętowo PKM14:169 min.
 
Potokowa14:1912 min.
 
Harfowa14:2518 min.
 
Agrarna14:2720 min.
 
Astronautów14:2821 min.
 
Szybowcowa14:3023 min.
 
Firoga (n/ż)14:3124 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)14:3225 min.
 
Port Lotniczy14:3427 min.
 
Spadochroniarzy14:3730 min.
 
Radiowa (n/ż)14:3831 min.
 
Ikara14:3932 min.
 
Telewizyjna (n/ż)14:4134 min.
 
Meteorytowa (n/ż)14:4538 min.
 
Owczarnia14:4639 min.
 
Marsa14:4841 min.
 
Jednorożca14:4942 min.
 
Sopocka14:5245 min.
 
Nowa14:5346 min.
 
Barniewicka14:5447 min.
 
Niedziałkowskiego14:5548 min.
 
Biwakowa14:5649 min.
 
Konkordii (n/ż)14:5750 min.
 
Osowa PKP14:5851 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy