Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna08:53
Rejtana08:55
Sandomierska08:57
Zaroślak (n/ż)09:01
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:07
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)09:10
Płowce09:13
Cygańska Góra09:15
Wagnera
 
09:16
0 min.
 
Otwarta09:171 min.
 
Kurpińskiego09:182 min.
 
Piecewska09:215 min.
 
Warneńska09:226 min.
 
Kolumba09:237 min.
 
Brętowo PKM09:248 min.
 
Potokowa09:2711 min.
 
Harfowa09:3317 min.
 
Agrarna09:3519 min.
 
Astronautów09:3620 min.
 
Szybowcowa09:3822 min.
 
Firoga (n/ż)09:3923 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)09:4024 min.
 
Port Lotniczy09:4226 min.
 
Spadochroniarzy09:4529 min.
 
Radiowa (n/ż)09:4630 min.
 
Ikara09:4731 min.
 
Telewizyjna (n/ż)09:4933 min.
 
Meteorytowa (n/ż)09:5337 min.
 
Owczarnia09:5438 min.
 
Marsa09:5640 min.
 
Jednorożca09:5741 min.
 
Sopocka10:0044 min.
 
Nowa10:0145 min.
 
Barniewicka10:0246 min.
 
Niedziałkowskiego10:0347 min.
 
Biwakowa10:0448 min.
 
Konkordii (n/ż)10:0549 min.
 
Osowa PKP10:0650 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy