Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Osowa PKP15:12
Osowa PKP15:12
Konkordii (n/ż)15:13
Biwakowa15:14
Niedziałkowskiego15:15
Barniewicka15:17
Nowa15:18
Sopocka15:19
Jednorożca15:21
Marsa15:22
Owczarnia15:24
Meteorytowa (n/ż)15:25
Telewizyjna (n/ż)15:29
Ikara15:31
Radiowa (n/ż)15:32
Spadochroniarzy15:33
Port Lotniczy15:35
Terminal - Cargo (n/ż)15:36
Firoga (n/ż)15:38
Szybowcowa15:39
Astronautów15:40
Agrarna15:41
Harfowa15:43
Potokowa
 
15:47
0 min.
 
Brętowo PKM15:492 min.
 
Kolumba15:514 min.
 
Warneńska15:525 min.
 
Piecewska15:536 min.
 
Kurpińskiego15:558 min.
 
Otwarta15:569 min.
 
Wagnera15:5710 min.
 
Cygańska Góra15:5811 min.
 
Płowce16:0013 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)16:0215 min.
 
Dworzec Główny16:0518 min.
 
Brama Wyżynna16:0720 min.
 
Zaroślak (n/ż)16:0922 min.
 
Sandomierska16:1124 min.
 
Rejtana16:1326 min.
 
Gościnna16:1528 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy