Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Osowa PKP13:12
Osowa PKP13:12
Konkordii (n/ż)13:13
Biwakowa13:14
Niedziałkowskiego13:15
Barniewicka13:17
Nowa13:18
Sopocka13:19
Jednorożca13:21
Marsa13:22
Owczarnia13:24
Meteorytowa (n/ż)13:25
Telewizyjna (n/ż)13:29
Ikara13:31
Radiowa (n/ż)13:32
Spadochroniarzy13:33
Port Lotniczy13:35
Terminal - Cargo (n/ż)13:36
Firoga (n/ż)13:38
Szybowcowa13:39
Astronautów13:40
Agrarna13:41
Harfowa13:43
Potokowa
 
13:47
0 min.
 
Brętowo PKM13:492 min.
 
Kolumba13:514 min.
 
Warneńska13:525 min.
 
Piecewska13:536 min.
 
Kurpińskiego13:558 min.
 
Otwarta13:569 min.
 
Wagnera13:5710 min.
 
Cygańska Góra13:5811 min.
 
Płowce14:0013 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)14:0215 min.
 
Dworzec Główny14:0518 min.
 
Brama Wyżynna14:0720 min.
 
Zaroślak (n/ż)14:0922 min.
 
Sandomierska14:1124 min.
 
Rejtana14:1326 min.
 
Gościnna14:1528 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy