Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Osowa PKP08:12
Osowa PKP08:12
Konkordii (n/ż)08:13
Biwakowa08:14
Niedziałkowskiego08:15
Barniewicka08:17
Nowa08:18
Sopocka08:19
Jednorożca08:21
Marsa08:22
Owczarnia08:24
Meteorytowa (n/ż)08:25
Telewizyjna (n/ż)08:29
Ikara08:31
Radiowa (n/ż)08:32
Spadochroniarzy08:33
Port Lotniczy08:35
Terminal - Cargo (n/ż)08:36
Firoga (n/ż)08:38
Szybowcowa08:39
Astronautów08:40
Agrarna08:41
Harfowa08:43
Potokowa
 
08:47
0 min.
 
Brętowo PKM08:492 min.
 
Kolumba08:503 min.
 
Warneńska08:514 min.
 
Piecewska08:525 min.
 
Kurpińskiego08:547 min.
 
Otwarta08:558 min.
 
Wagnera08:569 min.
 
Cygańska Góra08:5710 min.
 
Płowce08:5912 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)09:0114 min.
 
Dworzec Główny09:0417 min.
 
Brama Wyżynna09:0619 min.
 
Zaroślak (n/ż)09:0821 min.
 
Sandomierska09:1023 min.
 
Rejtana09:1225 min.
 
Gościnna09:1427 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy