Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Osowa PKP05:31
Osowa PKP05:31
Konkordii (n/ż)05:32
Biwakowa05:33
Niedziałkowskiego05:34
Barniewicka05:36
Nowa05:37
Sopocka05:38
Jednorożca05:40
Marsa05:41
Owczarnia05:43
Meteorytowa (n/ż)05:44
Telewizyjna (n/ż)05:48
Ikara05:51
Radiowa (n/ż)05:52
Spadochroniarzy05:53
Port Lotniczy05:55
Terminal - Cargo (n/ż)05:56
Firoga (n/ż)05:58
Szybowcowa05:59
Astronautów06:00
Agrarna06:01
Harfowa06:03
Potokowa
 
06:07
0 min.
 
Brętowo PKM06:092 min.
 
Kolumba06:103 min.
 
Warneńska06:114 min.
 
Piecewska06:125 min.
 
Kurpińskiego06:147 min.
 
Otwarta06:158 min.
 
Wagnera06:169 min.
 
Cygańska Góra06:1710 min.
 
Płowce06:1912 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:2114 min.
 
Dworzec Główny06:2417 min.
 
Brama Wyżynna06:2619 min.
 
Zaroślak (n/ż)06:2821 min.
 
Sandomierska06:3023 min.
 
Rejtana06:3124 min.
 
Gościnna06:3326 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy