Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Osowa PKP06:26
Osowa PKP06:26
Konkordii (n/ż)06:27
Biwakowa06:28
Niedziałkowskiego06:29
Barniewicka06:31
Nowa06:32
Sopocka06:33
Jednorożca06:35
Marsa06:36
Owczarnia06:38
Meteorytowa (n/ż)06:39
Telewizyjna (n/ż)06:43
Ikara06:45
Radiowa (n/ż)06:46
Spadochroniarzy06:47
Port Lotniczy06:49
Terminal - Cargo (n/ż)06:50
Firoga (n/ż)06:52
Szybowcowa06:53
Astronautów06:54
Agrarna06:55
Harfowa06:57
Potokowa
 
07:01
0 min.
 
Brętowo PKM07:032 min.
 
Kolumba07:043 min.
 
Warneńska07:054 min.
 
Piecewska07:065 min.
 
Kurpińskiego07:087 min.
 
Otwarta07:098 min.
 
Wagnera07:109 min.
 
Cygańska Góra07:1110 min.
 
Płowce07:1312 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)07:1514 min.
 
Dworzec Główny07:1817 min.
 
Brama Wyżynna07:2019 min.
 
Zaroślak (n/ż)07:2221 min.
 
Sandomierska07:2423 min.
 
Rejtana07:2524 min.
 
Gościnna07:2726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy