Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Osowa PKP06:01
Osowa PKP06:01
Konkordii (n/ż)06:02
Biwakowa06:03
Niedziałkowskiego06:04
Barniewicka06:06
Nowa06:07
Sopocka06:08
Jednorożca06:10
Marsa06:11
Owczarnia
 
06:13
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)06:141 min.
 
Telewizyjna (n/ż)06:185 min.
 
Ikara06:218 min.
 
Radiowa (n/ż)06:229 min.
 
Spadochroniarzy06:2310 min.
 
Port Lotniczy06:2512 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:2613 min.
 
Firoga (n/ż)06:2815 min.
 
Szybowcowa06:2916 min.
 
Astronautów06:3017 min.
 
Agrarna06:3118 min.
 
Harfowa06:3320 min.
 
Potokowa06:3724 min.
 
Brętowo PKM06:3926 min.
 
Kolumba06:4027 min.
 
Warneńska06:4128 min.
 
Piecewska06:4229 min.
 
Kurpińskiego06:4431 min.
 
Otwarta06:4532 min.
 
Wagnera06:4633 min.
 
Cygańska Góra06:4734 min.
 
Płowce06:4936 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:5138 min.
 
Dworzec Główny06:5441 min.
 
Brama Wyżynna06:5643 min.
 
Zaroślak (n/ż)06:5845 min.
 
Sandomierska07:0047 min.
 
Rejtana07:0148 min.
 
Gościnna07:0350 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy