Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Osowa PKP11:12
Osowa PKP11:12
Konkordii (n/ż)11:13
Biwakowa11:14
Niedziałkowskiego11:15
Barniewicka11:17
Nowa11:18
Sopocka11:19
Jednorożca11:21
Marsa11:22
Owczarnia
 
11:24
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)11:251 min.
 
Telewizyjna (n/ż)11:295 min.
 
Ikara11:317 min.
 
Radiowa (n/ż)11:328 min.
 
Spadochroniarzy11:339 min.
 
Port Lotniczy11:3511 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)11:3612 min.
 
Firoga (n/ż)11:3814 min.
 
Szybowcowa11:3915 min.
 
Astronautów11:4016 min.
 
Agrarna11:4117 min.
 
Harfowa11:4319 min.
 
Potokowa11:4723 min.
 
Brętowo PKM11:4925 min.
 
Kolumba11:5127 min.
 
Warneńska11:5228 min.
 
Piecewska11:5329 min.
 
Kurpińskiego11:5531 min.
 
Otwarta11:5632 min.
 
Wagnera11:5733 min.
 
Cygańska Góra11:5834 min.
 
Płowce12:0036 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)12:0238 min.
 
Dworzec Główny12:0541 min.
 
Brama Wyżynna12:0743 min.
 
Zaroślak (n/ż)12:0945 min.
 
Sandomierska12:1147 min.
 
Rejtana12:1349 min.
 
Gościnna12:1551 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy