Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Osowa PKP05:31
Osowa PKP05:31
Konkordii (n/ż)05:32
Biwakowa05:33
Niedziałkowskiego05:34
Barniewicka05:36
Nowa05:37
Sopocka05:38
Jednorożca05:40
Marsa05:41
Owczarnia
 
05:43
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)05:441 min.
 
Telewizyjna (n/ż)05:485 min.
 
Ikara05:518 min.
 
Radiowa (n/ż)05:529 min.
 
Spadochroniarzy05:5310 min.
 
Port Lotniczy05:5512 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)05:5613 min.
 
Firoga (n/ż)05:5815 min.
 
Szybowcowa05:5916 min.
 
Astronautów06:0017 min.
 
Agrarna06:0118 min.
 
Harfowa06:0320 min.
 
Potokowa06:0724 min.
 
Brętowo PKM06:0926 min.
 
Kolumba06:1027 min.
 
Warneńska06:1128 min.
 
Piecewska06:1229 min.
 
Kurpińskiego06:1431 min.
 
Otwarta06:1532 min.
 
Wagnera06:1633 min.
 
Cygańska Góra06:1734 min.
 
Płowce06:1936 min.
 
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:2138 min.
 
Dworzec Główny06:2441 min.
 
Brama Wyżynna06:2643 min.
 
Zaroślak (n/ż)06:2845 min.
 
Sandomierska06:3047 min.
 
Rejtana06:3148 min.
 
Gościnna06:3350 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy