Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna06:13
Rejtana06:15
Sandomierska06:17
Zaroślak (n/ż)06:19
Brama Wyżynna06:22
Dworzec Główny06:24
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:27
Płowce06:30
Cygańska Góra
 
06:32
0 min.
 
Wagnera06:331 min.
 
Otwarta06:342 min.
 
Kurpińskiego06:353 min.
 
Piecewska06:386 min.
 
Warneńska06:397 min.
 
Kolumba06:408 min.
 
Brętowo PKM06:419 min.
 
Potokowa06:4311 min.
 
Harfowa06:4816 min.
 
Agrarna06:5018 min.
 
Astronautów06:5119 min.
 
Szybowcowa06:5321 min.
 
Firoga (n/ż)06:5422 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:5523 min.
 
Port Lotniczy06:5725 min.
 
Spadochroniarzy06:5927 min.
 
Radiowa (n/ż)07:0028 min.
 
Ikara07:0129 min.
 
Telewizyjna (n/ż)07:0331 min.
 
Meteorytowa (n/ż)07:0735 min.
 
Owczarnia07:0836 min.
 
Marsa07:1038 min.
 
Jednorożca07:1139 min.
 
Sopocka07:1341 min.
 
Nowa07:1442 min.
 
Barniewicka07:1543 min.
 
Niedziałkowskiego07:1644 min.
 
Biwakowa07:1745 min.
 
Konkordii (n/ż)07:1846 min.
 
Osowa PKP07:1947 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy