Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Gościnna20:36
Rejtana20:37
Sandomierska20:38
Zaroślak (n/ż)20:40
Brama Wyżynna20:43
Dworzec Główny20:45
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)20:47
Płowce20:50
Cygańska Góra
 
20:52
0 min.
 
Wagnera20:531 min.
 
Otwarta20:542 min.
 
Kurpińskiego20:553 min.
 
Piecewska20:586 min.
 
Warneńska20:597 min.
 
Kolumba21:008 min.
 
Brętowo PKM21:019 min.
 
Potokowa21:0311 min.
 
Harfowa21:0816 min.
 
Agrarna21:0917 min.
 
Astronautów21:1018 min.
 
Szybowcowa21:1220 min.
 
Firoga (n/ż)21:1321 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)21:1422 min.
 
Port Lotniczy21:1624 min.
 
Spadochroniarzy21:1826 min.
 
Radiowa (n/ż)21:1927 min.
 
Ikara21:2028 min.
 
Telewizyjna (n/ż)21:2230 min.
 
Meteorytowa (n/ż)21:2634 min.
 
Owczarnia21:2735 min.
 
Marsa21:2937 min.
 
Jednorożca21:3038 min.
 
Sopocka21:3240 min.
 
Nowa21:3341 min.
 
Barniewicka21:3442 min.
 
Niedziałkowskiego21:3543 min.
 
Biwakowa21:3644 min.
 
Konkordii (n/ż)21:3745 min.
 
Osowa PKP21:3846 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy