Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna19:35
Rejtana19:36
Sandomierska19:38
Zaroślak (n/ż)19:40
Brama Wyżynna19:43
Dworzec Główny19:45
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)19:48
Płowce19:51
Cygańska Góra
 
19:53
0 min.
 
Wagnera19:541 min.
 
Otwarta19:552 min.
 
Kurpińskiego19:563 min.
 
Piecewska19:596 min.
 
Warneńska20:007 min.
 
Kolumba20:018 min.
 
Brętowo PKM20:029 min.
 
Potokowa20:0411 min.
 
Harfowa20:1017 min.
 
Agrarna20:1118 min.
 
Astronautów20:1219 min.
 
Szybowcowa20:1421 min.
 
Firoga (n/ż)20:1522 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)20:1623 min.
 
Port Lotniczy20:1825 min.
 
Spadochroniarzy20:2027 min.
 
Radiowa (n/ż)20:2128 min.
 
Ikara20:2229 min.
 
Telewizyjna (n/ż)20:2431 min.
 
Meteorytowa (n/ż)20:2835 min.
 
Owczarnia20:2936 min.
 
Marsa20:3138 min.
 
Jednorożca20:3239 min.
 
Sopocka20:3441 min.
 
Nowa20:3542 min.
 
Barniewicka20:3643 min.
 
Niedziałkowskiego20:3744 min.
 
Biwakowa20:3845 min.
 
Konkordii (n/ż)20:3946 min.
 
Osowa PKP20:4047 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy