Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Gościnna07:58
Rejtana07:59
Sandomierska08:01
Zaroślak (n/ż)08:03
Brama Wyżynna08:06
Dworzec Główny08:08
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)08:10
Płowce08:13
Cygańska Góra
 
08:15
0 min.
 
Wagnera08:161 min.
 
Otwarta08:172 min.
 
Kurpińskiego08:183 min.
 
Piecewska08:216 min.
 
Warneńska08:227 min.
 
Kolumba08:238 min.
 
Brętowo PKM08:249 min.
 
Potokowa08:2611 min.
 
Harfowa08:3116 min.
 
Agrarna08:3217 min.
 
Astronautów08:3318 min.
 
Szybowcowa08:3520 min.
 
Firoga (n/ż)08:3621 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)08:3722 min.
 
Port Lotniczy08:3924 min.
 
Spadochroniarzy08:4126 min.
 
Radiowa (n/ż)08:4227 min.
 
Ikara08:4328 min.
 
Telewizyjna (n/ż)08:4530 min.
 
Meteorytowa (n/ż)08:4934 min.
 
Owczarnia08:5035 min.
 
Marsa08:5237 min.
 
Jednorożca08:5338 min.
 
Sopocka08:5540 min.
 
Nowa08:5641 min.
 
Barniewicka08:5742 min.
 
Niedziałkowskiego08:5843 min.
 
Biwakowa08:5944 min.
 
Konkordii (n/ż)09:0045 min.
 
Osowa PKP09:0146 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy